Producenci
Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. W tym momencie rozpoczyna się realizacja zamówienia, a Ty będziesz mailowo informowany o zmianach w statusie zamówienia.  

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów na magazynie oraz u dostawców i od wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

Dostępność produktów

Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnemu czasowi wysyłki. Prowadzimy jednak również sklep stacjonarny i może zdarzyć się sytuacja kiedy termin dostawy ulegnie nieznacznemu wydłużeniu - o takim fakcie poinformujemy niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

Forma płatności

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku, standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność przy odbiorze - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.

» formy płatności 

Forma dostawy

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.

Poczta Polska zazwyczaj dostarcza przesyłki w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką priorytetową lub 3-5 dni roboczych przesyłką ekonomiczną.

InPost umożliwia odebranie przesyłki w Paczkomacie przeważnie w ciągu 1-2 dni roboczych od nadania. 

» koszt dostawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklepy internetowe AZ.pl